BPW Finland

Business and Professional Women Finland

Suomen liike- ja virkanaisten liitto | Finlands yrkeskvinnors förbund ry

Vaalitoimikunta 2017


Alue A

Tea Nordberg, Espoo, tea@tilientaivas.fi
varalla Hilkka Kallio, Helsinki, hilkka_kallio@saunalahti.fi

Alue B

Marja Hannikainen, Iitti, marja.hannikainen@elisanet.fi
varalla Pirjo Hopponen, Iitti, pirjo.hopponen@gmail.com

Alue C

Katri Reponen, Mikkeli, katrireponen@gmail.com
varalla Tuula Taivalantti, Mikkeli, tuula.taivalantti@gmail.com

Alue D

Satu Sarin, Karkkila, satu.sarin@gmail.com
varalla Liisa Flinck-Vasama, Tampere, liisa.flinck@gmail.com

Alue E

Seija Tuokko, Turku, seija.tuokko@pp.inet.fi
varalla Marita Hagelstam, Turku, marita.hagelstam@kolumbus.fi

 

Vaalitoimikunnan puheenjohtaja

Katri Reponen, Mikkeli, katrireponen@gmail.com