BPW Finland

Business and Professional Women Finland

Suomen liike- ja virkanaisten liitto | Finlands yrkeskvinnors förbund ry


Vaalitoimikunta 2016


Alue A

Hilkka Kallio, Helsinki, hilkka_kallio@saunalahti.fi
varalla Eija Volanen, Espoo, eija.volanen@suomi24.fi


Alue B

Pirjo Hopponen, Iitti, pirjo.hopponen@gmail.com
varalla Marja Hannikainen, Iitti, marja.hannikainen@elisanet.fi

Alue C

Katri Reponen, Mikkeli, katrireponen@gmail.com
varalla Sari Noponen, Mikkeli, sari.noponen@edu.mikkeli.fi

Alue D

Liisa Flinck-Vasama, Tampere, liisa.flinck@gmail.com
varalla Mirja Laine, Hämeenlinna, Mirja.Laine@pp.inet.fi

Alue E

Leena Roivas, Turku, lee.roivas@gmail.com, leena.roivas@bayer.com
Inkeri Kauppila-Numminen, Turku, inkeri.kauppila-numminen@outlook.com, inkeri.kauppila-numminen@kauppila.fi

Vaalitoimikunnan puheenjohtaja on Hilkka Kallio, Helsinki, hilkka_kallio@saunalahti.fi